Jugendherberge Breisach

Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba
A korrekt összehasonlítás céljából megnyitjuk a Booking.com-ot egy új lapon.
Jugendherberge Breisach
$$$$

Leírás

A Tellure 4 kilométerre helyezkedik el az ingatlantól és a Stephansmünster Breisach nagyjából 1 km-re van. A Jugendherberge Breisach társalgójában van ingyenes Wi-Fi és Wifi.

Elhelyezkedés

Freiamt 29 km-re található. A vendégek 20 perc sétára megtalálhatják a Restaurant Le Ranch bár.

A BREISACH AM RHEIN - Breisach Bahnhof buszmegálló 850 méteren belül fekszik.

Szobák

A Jugendherberge Breisach 11 szobát foglal magába. A szobák ágyaihoz éjjeli olvasólámpák, olvasófények és olvasólámpák tartoznak. Külön WC és zuhanyzó biztosítottak.

Szolgáltatások

Az olyan szolgáltatások, mint az árusító automata és csomagmegőrző helyben elérhetők.

Szabadidő & Üzlet

A sportolási lehetőségek magukba foglalják a túrázást, tollaslabdát és kerékpározást.

Fontos információk
Bejelentkezés/Kijelentkezés
14:00-20:00 órától
07:00-09:00 órától
Kényelmi szolgáltatások
Vezeték nélküli internet elérhető a hostel szobáiban ingyen.
Egyéb információ
Reggeli
A(z) Jugendherberge Breisach ingyenes teljes reggeli reggelit kínál vendégeinek. 
Házi kedvencek
Háziállat nem megengedett.
Nyelvek
német
Épület
Szobák száma:11
Ár naptár
Ellenőrizze az elérhetőséget és az árakat most!

Szobák és elérhetőség

Private Bathroom Twin Room
  • A szoba méretei:

    15 m²

  • Ágy opciók:
    1 emeletes ágy
  • Zuhany
  • Fűtés
Family Private Bathroom Room
  • A szoba méretei:

    19 m²

  • Ágy opciók:
    3 Bunk beds
  • Zuhany
  • Fűtés
Private Bathroom Quadruple Room
  • A szoba méretei:

    17 m²

  • Ágy opciók:
    2 Bunk beds
  • Zuhany
  • Fűtés

Felszereltség

Főbb felszerelések

Ingyenes Wifi

Ingyenes Wi-Fi a szobákban

Parkolás

Helyszínen kívüli parkolás

Konyhai felszerelések
Légkondicionálás
Étel/ Ital

Üdvözlő ital

Piknik terület/Kempingasztalok

TV

Szabadidős/TV szoba

Sporttevékenységek

Asztali tenisz

Tollaslabda

Biliárdasztalok

Túrázás

Gyermekbarát

Játékterem

Játszótér

Gyerekbüfé

Kiságyak

Sport & Fitness

  • Túrázás
  • Kerékpározás
  • Tollaslabda
  • Biliárdasztalok
  • Asztali tenisz

Szolgáltatások

  • Idegenvezetés/Jegyiroda
  • Üdvözlő ital

Étkezés

  • Piknik terület/Kempingasztalok
  • Csomagolt ebéd
  • Speciális diétás menük

Business

  • Tárgyaló/bankett létesítmények

Gyermekeknek

  • Kiságyak
  • Gyerekbüfé
  • Táblajátékok
  • Játszótér
  • Játékterem

Spa és szabadidő

  • Kert
  • Szabadidős/TV szoba

Szobai kényelmek

  • Ingyenes Wi-Fi a szobákban
  • Fűtés
  • Ülősarok
  • Terasz
  • Kerti bútor
Mutasson minden lehetőségetLehetőségek elrejtése

Alapvető információk az Jugendherberge Breisach paramétereiről

💵 Legalacsonyabb szobaár 40332 HUF
📏 Távolság a központhoz 1.0 km
✈️ Távolság a repülőtérhez 116.4 km
🧳 Legközelebbi repülőtér Baden, FKB

Elhelyezkedés

Cím
A cím másolva lett.
12 Rheinuferstrasse, Breisach, Németország, 79206
Térkép
12 Rheinuferstrasse, Breisach, Németország, 79206
  • Látnivalók
  • Éttermek
  • Környékbeli hotelek
Étterem
Rheinpromenade
710 m
Étterem
McDonald's Breisach
1.2 km
Étterem
Gasthaus Humpen
1.4 km
Étterem
Café Veneto
1.3 km
Étterem
Asia Restaurant Saigon
1.3 km

Jugendherberge Breisach értékelések

8.1 /10
Nagyszerű
20 értékelés
Ellenőrzött értékelések  
Fedezze fel a legjobbra értékelt lehetőségeket az általunk ellenőrzött, saját oldalunkról és a Booking.com-ról származó értékelések alapján.
Már járt ott?
Ossza meg velünk a tapasztalatait!
Írjon értékelést

Jugendherberge Breisach GYIK

A Jugendherberge Breisach hostel milyen fizetési módokat fogad el?
A Jugendherberge Breisach hostel vendégei számára a következő fizetési módok elérhetők: Visa, MasterCard és Maestro vagy egyéb fizetési módok.
Tárolhatjuk a csomagjainkat a Jugendherberge Breisach hostel területén kijelentkezés után?
Igen, a Jugendherberge Breisach hostel kínál csomagmegőrzőt.
A Jugendherberge Breisach hostel milyen szobatípusokat kínál?
A Jugendherberge Breisach hostel olyan szobatípusokat kínál, mint a Szoba 2 külön ággyal, Négyágyas szoba és Családi szoba.
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
-
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba